Spineczka Biżuteria - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 20:00
Stara Kablownia Spineczka

Działalność pod szyldem SPINECZKA rozpoczęliśmy od 1 lipca 2014r, jednakże istniejmy na rynku od 01.02.1989

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna biżuterii sztucznej, w tym antyalergicznej biżuterii polskiej produkcji COLIBRA. Biżuteria ta pokryta jest złotem i srebrem z wykorzystaniem znanych w całej Europie kryształów CRYSTALLIZEDTM – Swarovski Elements.

Bardzo dużą część naszego asortymentu stanowią ozdoby do włosów, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór frotek, gumek, spinek, a także sztucznych włosów w postaci peruk i dopinek do włosów.

Jako nieliczni na rynku posiadamy bardzo szeroki wybór kolczyków do piercingu wykonanych ze stali chirurgicznej. Znajdą Państwo u nas kolczyki do języka, brwi, brody, nosa, tunele do rozszerzania i nie tylko.

Dodatkowo w okresie jesienno zimowym, prowadzimy sprzedaż czapek, szalików i kominów. Nasz asortyment czapek to tylko i wyłącznie wyroby polskich producentów, gwarantujące najwyższą jakość.

Bogaty asortyment, przystępne ceny produktów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo częste dostawy, gwarantują iż nasi klienci mają dostęp do najnowszych kolekcji na rynku. Wykwalifikowany personel zawsze doradzi pomoże wybrać odpowiedni produkt.