Twoja przeglądarka nie obsługuje języka JS Repertuar kina - Stara Kablownia - Sprawdź nowości w Multikino

Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.

Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina!

Kup bilet
552 73 64 30 - Informacja
513 111 951 - Rezerwacja grupowa

Opłata wg stawek lokalnych. Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie od 10:00 do 21:00

WIDZIMY SIĘ W MULTIKINIE

W piątek 31 lipca w kinie sieci Multikino w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe i seanse przedpremierowe.

31 lipca działalność wznawia kolejne kino sieci Multikino. Widzowie, którzy udadzą się na seans filmowy po otwarciu kina będą mogli wybierać filmy z szerokiego repertuaru.

MULTIKINO ZMIENIŁO SIĘ DLA CIEBIE

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

„BUENO CZWARTKI”

Pozwól się uwieść magii kina! 

Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 12 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl.  W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.  Bilety za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu. Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.

Promocja przedłużona do 27 sierpnia 2020.

* nie dotyczy pokazów specjalnych

„TAJNI I FAJNI”

Wyjątkowy Zestaw Filmowy dla wszystkich kinomanów małych i dużych dostępny tylko w Multikinie!

Razem z Zestawem Filmowym dostajesz zawsze popcorn i napój w specjalnym kubełku filmowym z wyjątkowym gadżetem.

Filmowo opakowany Popcorn ma objętości 2,1l, w wybranych kinach dostępna jest także wersja z popcornem słodkim.

Do wyboru jest także jeden napój, który otrzymasz w specjalnym filmowym kubku: woda Kropla Beskidu 0,5l, Cappy 0,33l lub napój z automatów (Coca Cola, Fanta, Sprite, Cola Zero) o objętości 0,4l.

PREMIERY FILMÓW, OFERTA DLA DZIECI, POWRÓT LIGI MISTRZÓW

Od 31 lipca w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach będzie można zobaczyć premierowo thrillerNieobliczalny” z Russellem Crowe w roli głównej. Ponadto 1 i 2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii Włoskie wakacje” z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócąGru, Dru i Minionki”! W repertuarze znajdzie się również animacja „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

Od 7 sierpnia br. ponownie na ekranach kin sieci Multikina rozpoczną się transmisje Ligi Mistrzów UEFA. Uczestnicy wydarzeń zobaczą je w jakości Super HD dzięki Telewizji Polsat.