Repertuar kina - Stara Kablownia - Sprawdź nowości w Multikino

Zapraszamy do 4-salowego Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, które łącznie może pomieścić ponad 660 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Ponadto w czechowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części każdej sali czechowickiego Multikina. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom również zróżnicowany repertuar filmowy oraz najkorzystniejsze ceny.

Zachęcamy do korzystania z licznych akcji Multikina!

Kup bilet
552 73 64 30 - Informacja
513 111 951 - Rezerwacja grupowa

Opłata wg stawek lokalnych. Jesteśmy dostępni dla Ciebie codziennie od 10:00 do 21:00

Aktualny repertuar

Kino to najlepszy prezent!

Czy można podarować bliskim emocje i wspólny czas? Tak, wystarczy wręczyć im kartę podarunkową Multikina! To wspaniały prezent dla młodszych i starszych, dla przyjaciół i rodziny!

 

Zastanawiasz się nad prezentem dla najbliższych? Nie wiesz co ucieszy Twoją dziewczynę lub co podarować przyjacielowi? A może zastanawiasz się co sprawi radość Twoim rodzicom? Bez względu na okazję, która się zbliża – czy to Święta, urodziny, rocznica, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet – kino to zawsze trafiony prezent! Zwłaszcza, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz obdarowanej osobie możliwość wybrania filmu, na który chce pójść. Obdarowany zdecyduje czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza, film polski czy zagraniczną superprodukcję.

 

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci i można ją doładowywać kwotą od 50 do 500 zł. Płatności możesz dokonać gotówką lub kartą, a także gotówką i kartą w jednej transakcji. Zakupiona karta będzie ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. 

Posiadacz karty może kupić przy jej użyciu:

  • bilety na dowolny seans filmowy w każdym kinie sieci Multikino,
  • przekąski dostępne w popcornbarze.

 

Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w Regulaminie na naszej stronie www.multikino.pl.

OSZCZĘDZAJ Z PAYBACK W MULTIKINIE

 

PAYBACK – to największy multipartnerski Program Bonusowy w Polsce.

Jego idea jest bardzo prosta, podczas codziennych zakupów u partnerów Programu pokazujesz kartę lub aplikację PAYBACK

i zbierasz punkty, które z łatwością wymienisz na zakupy lub nagrody.

Multikino jest jednym z ponad 400 partnerów PAYBACK!

WIDZIMY SIĘ W MULTIKINIE

Masz aktywny Allegro Smart! Student? Wspaniale! Multikino jest jednym z partnerów Allegro. Dzięki temu oprócz podstawowych świadczeń w ramach Allegro Smart! studentom przysługują dodatkowe korzyści w kinach sieci Multikino. Można zrealizować je za pomocą specjalnych kodów generowanych w aplikacji Allegro.

Oferta Multikina obejmie:

25-procentową zniżkę na bilety do Multikina,

25-procentową na bilety na Nocne Maratony Filmowe,

25-procentową zniżkę na ofertę barową.