Twoja przeglądarka nie obsługuje języka JS Kombinat Bistro - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek poniedziałki - nieczynne; wtorek - piątek: 15:00 - 22:00 (kuchnia czynna do 21:30)
Sobota 14:00 - 22:00 (kuchnia czynna do 21:30)
Niedziela handlowa 12:00 - 21:00 (kuchnia czynna do 20:00)
Stara Kablownia Kombinat Bistro

Kombinat Bistro, czyli autorska kuchnia w centrum Czechowic

Jesteśmy narodem, który lubi tradycję i jest do niej mocno przywiązany. Jednocześnie znajdujemy miejsce na nowoczesność, nie brakuje nam również otwartości, która pozwala między innymi poznawać nowe smaki. Mimo wszystko, nawet z dalekich wypraw naznaczonych niecodziennymi możliwościami degustacji regionalnych przysmaków, z utęsknieniem wracamy do polskich dań.

 To właśnie tradycyjna kuchnia polska stała się bazą do stworzenia unikalnego menu Kombinatu Bistro. Miejsca z pomysłem, gdzie to, co znane i najbardziej lubiane, miesza się z więcej niż garścią niespotykanych nigdzie indziej propozycji. W naszym Bistro znajdziecie menu przyrządzone z myślą dosłownie o każdym gościu, nawet tym najmłodszym. Nasza kuchnia to kuchnia wykorzystująca lokalne produkty, własne kiszonki i przetwory przeplatana śródziemnomorskimi smakami. Znajdziecie również u nas także kawę z czechowickiej palarni, polskie wino oraz własne, rzemieślnicze piwo. 

Poza głównym menu, które sezonowo jest zmieniane, wyróżniamy się Tablicą Specjałów, na której znajdziecie dania z różnych stron świata. Tablica charakteryzuje się tym, że propozycje na niej zawarte co tydzień są zmieniane i nigdy się nie powtarzają – tak więc w naszym bistro nie ma nudy.

W Kombinat Bistro organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu urodziny, chrzciny, komunię, rocznicę oraz wiele innych. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, dlatego też jesteśmy wstanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Gości.

Jeśli zatem zależy Ci na niecodziennych smakach, wyjątkowym wnętrzu oraz na niecodziennej gościnności to nasze Bistro jest właśnie dla Ciebie.

Zielony taras, miejsca parkingowe, kącik dla dzieci to tylko część naszych atutów.

Odwiedź nas i Twórz razem z nami to miejsce!

Rezerwacje stolików tel. 32 722 60 42  (czynny w godzinach otwarcia bistro)

Organizacja imprez okolicznościowych Sandra Markiel tel.698 119 935 email: rezerwacje@dziedzice.plSprawdź inne promocje i wydarzenia:

Nowe jesienne Menu w Kombinat Bistro

22 września 2020
Sprawdźcie te smakołyki! Kliknijcie i zobaczcie sami
Czytaj więcej

Festiwal Ryb w Kombinacie Bistro

21 sierpnia 2020
Tydzień z rybami w Kombinacie - sprawdźcie menu!
Czytaj więcej