Empik - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 20:00

Empik to wiodący na polskim rynku wielokanałowy ekosystem obejmujący sieć salonów, aplikację mobilną i Empik.com – platformę marketplace z milionami produktów w ponad 20 kategoriach. To nie tylko książki, płyty, bilety, zabawki czy artykuły papiernicze, ale i wyposażenie domu i ogrodu, kosmetyki i perfumy, akcesoria sportowe, elektronika, AGD i wiele więcej – oferowane przez Empik i sprzedawców zewnętrznych.  

Empik towarzyszy Polakom już od 1948 roku – w domach przy lekturze ekscytującej książki, na koncertach i festiwalach muzycznych czy w urządzaniu czterech kątów. Nieustannie się zmieniał, otwierając się jako marka na nowe trendy, produkty, nowoczesne rozwiązania i dziś jest jednym z liderów transformacji cyfrowej w Polsce.   

Salony i e-sklep Empiku nieustannie się przenikają – klienci mogą m.in. wygodnie zarezerwować produkt online/w aplikacji i kupić w salonie już po 2h czy odbierać stacjonarnie zamówienia złożone na Empik.com w opcji eko – bez żadnych opakowań i wypełniaczy. A w programie Empik Premium zyskują m.in. dedykowane promocje, stałe zniżki na zakupy oraz darmową dostawę – kurierem i do tysięcy punktów odbioru.  

Do zobaczenia w Empiku i na Empik.com