Twoja przeglądarka nie obsługuje języka JS CCC - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 20:00
Stara Kablownia CCC

CCC jest liderem polskiego rynku w sprzedaży detalicznej i jego największym producentem w Polsce. Bogatą ofertę modnego obuwia w atrakcyjnych cenach CCC kieruje do kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci w każdej grupie wiekowej. CCC działa w oparciu o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Największą popularnością w CCC cieszy się obuwie skórzane Lasocki. Przez ponad półwiecze dostępne jedynie dla kobiet, teraz występuje również w odsłonie męskiej: Lasocki Fashion For Men i Lasocki Casual, a także dziecięcej: Lasocki Kids i Lasocki Young.

Obok marek własnych, jak Jenny Fairy, Clara Barson, Nylon Red, Cesare Cave, Vapiano etc., CCC oferuje obuwie na licencji, np. uwielbianą przez dzieci linię Disney z ulubionymi postaciami kreskówek. Oprócz szerokiej gamy obuwia w salonach CCC dostępne są modne torebki i akcesoria.

CCC wprowadza aktualne trendy mody światowej na polski rynek obuwia, oferując przy tym atrakcyjne ceny. W trosce o klienta CCC dopełnia wszelkich starań, aby sprzedawany asortyment oraz jakość obsługi w salonach spełniały jego oczekiwania na najwyższym poziomie.Sprawdź inne promocje i wydarzenia:

Extra weekend wyprzedaży w CCC

24 czerwca 2022
rabaty także na produkty przecenione
Czytaj więcej

Super oferta w CCC

10 czerwca 2022
Łapcie do 11 czerwca
Czytaj więcej

Promocja dla posiadaczy kart klubowych CCC

19 maja 2022
Czyż każdy z nas nie lubi posłuchać muzyki..? Czytajcie wiecej..
Czytaj więcej

Nowa Kolekcja DeeZee w CCC

21 kwietnia 2022
Małgorzata Rozenek - twarzą kampanii najnowszych butów i torebek
Czytaj więcej

Nowa kolekcja w CCC

23 marca 2022
Wpadajcie po Wasze Sprandi
Czytaj więcej