Już dziś informujemy Was o nietuzinkowym wydarzeniu w naszej galerii, żebyście sobie mogli zarezerwować czas. 😄

A kiedy? W piątek 26 stycznia

W CHACHArnia odbędzie sie niezwykły wernisaż malarski o tematyce „Adam i Ewa” a także Bowlingowy Turniej Wernisażowy, w którym nagrodą będzie jeden z prezentowanych obrazów.Otwarcie turnieju o 17:00, otwarcie wernisażu o 20:00 ⏰

Będzie się działo! Tym razem w Stara Kablownia na parkiecie CHACHArnia rozkręcimy show o nieco odmiennym charakterze. 26 STYCZNIA razem z pozostałymi „Effkami”: Irena Podolak , Nadia Siemek , Iwona Skupińska i Sylwia Wenska przygotowałyśmy dla  Państwa nie lada GRATKĘ:

20:00 – otwarcie wernisażu malarstwa grupy EFFKI pod tytułem „Ewa&Adam”. Statyczną prezentację plastycznej opowieści ożywią barwne projekcje przygotowanych prac. Wystawę sztalugową uatrakcyjnią tematyczne slajdy wyświetlane na 3 wielkich ekranach.

20:30 – gościnny, wokalny występ Julia Biłek –   najmłodsza laureatka konkursu Blue Note Poznań Competition BNPC w cenionym klubie jazzowym Blue Note w Poznaniu. Zdobywczyni I nagrody w konkursie Junior Młyn Jazz Festival, Grand Prix ogólnopolskiego konkursu piosenek Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie, a także Platynowego Słowika w konkursie Działdowo SuperHit Festival i wielu innych. 

Akompaniament – Piotr Chechliński.

17:00 – BOWLINGOWY Turniej Wernisażowy. Wpisowe 60 zł.  3 gry na jednym torze kulami „Houseball”. Wśród wszystkich uczestników podczas wernisażu rozdysponujemy „drogą przypadku” 4 spośród 5 przeznaczonych na turniej prac  artystek. PUCHARY zdobędą: 

– 3 najwyższe SUMY 3 GIER. Zdobywca 1 miejsca sam wybierze obraz.

– najlepsza KOBIETA, 

– najlepszy JUNIOR (do 16 lat)*

– najlepszy SENIOR (powyżej 60 lat)*. 

Gracze zostaną przydzieleni do torów w sposób przypadkowy. Z każdego toru LIDERZY punktowi 3 GIER wezmą udział w KONKURSIE RZUTU JEDNEJ KULI. Zwycięzca „konkursu rzutu jednej kuli” otrzyma 1 kg PRZEPYSZNYCH, wernisażowych KRÓWEK.

Zgłoszenia na turniej na e-mail: gczbowling@gmail.com (proszę podać imię i wiek uczestnika z dopiskiem w tytule „Ewa&Adam”)

*pod uwagę bierze się rok urodzin.