Praca policji to wyjątkowa służba i poświęcenie dla społeczeństwa, a często też wymarzony zawód dla dzieciaków. Bo któż nie chciałby jeździć radiowozem i pilnować porządku?! Dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Policji, Skrzat Szpulek organizuje wyjątkowe spotkanie w Starej Kablowni! 

Już 7 września, od 13:00 do 18:00 w czechowickiej galerii, podczas Weekendu Skrzata, Policja będzie edukować i zwracać uwagę na bezpieczny powrót do szkoły, a każde dziecko otrzyma wyjątkowy odblask! Oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy. 

Każdy kto chce zostać małym detektywem, będzie mógł osobiście pobrać odciski palców. Ciekawe gry czekają na macie „autochodzik” i w pokręconych alkogoglach.  Tego dnia dostępne będą też policyjne samochody oraz sprzęt, z którego na co dzień korzystają stróże prawa. Nie zabraknie też wyjątkowych nagród w konkursach i beztroskiej rozrywki dla każdego. 

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

W najbliższą sobotę zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia. Bezpieczny rok szkolny tylko ze Skrzatem Szpulkiem!