Stara Kablownia wspólnie z Fundacją Mam Kota na Punkcie Psa, zapraszają na wyjątkowy Weekend Skrzata. Już w sobotę 9 listopada, w godzinach od 13:00 do 18:00, będziemy się nie tylko bawić, ale również edukować w zakresie pomocy zimą, szczególnie dla małych zwierząt.

Wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem weźmiemy udział w akcji edukacyjnej, jak zimą mądrze pomagać ptaszkom, wiewiórkom, jeżom i innym małym istotom i jak je odpowiedzialnie dokarmiać. Wykorzystując surowce wtórne, przygotujemy również własnoręcznie wykonane karmniki dla ptaszków.  

Oczywiście, dla naszych miłych gości nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz warsztatów plastycznych.  

W najbliższą sobotę, warto odwiedzić Starą Kablownię i wziąć udział w tej wyjątkowej akcji edukacyjnej, która pozwoli nam nauczyć się jak odpowiedzialnie pomagać zimą zwierzakom wokół nas.  

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!  

Wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem zapraszamy na Weekend Skrzata z Fundacją Mam Kota na Punkcie Psa, 9 listopada w godzinach od 13:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia.