Pierwsze spojrzenie, pierwsze spotkanie i pierwszy zachwyt. To chyba najczęstsze powody zakochania, a na pewno te, które wspominamy po latach. Jak co roku, 14 lutego szczególnie zakochani świętują ten wyjątkowy dzień. Centrum Handlowe Stara Kablownia, niezmiennie zakochane w Czechowicach-Dziedzicach, zaprasza na wyjątkowe Walentyki!

Wspólnie z oddziałem marki Oriflame przygotowaliśmy dla klientów wydarzenie, podczas którego będzie można szczególnie odczuć magię tego dnia. Bądź piękna nie tylko w święto miłości i skorzystaj ze specjalnego stoiska, przy balonowym sercu.

14 lutego, od 15:00 do 20:00 w ramach spotkania z walentynkowymi konsultantkami będzie można poznać najnowsze, zmysłowe zapachy i sprawdzić oferty na kosmetyki, które mogą stać się idealnym prezentem. Osoby, które odwiedzą Starą Kablownię tego dnia, dodatkowo otrzymają upominki makijażowe i kosmetyczne, a wszystkie dzieciaki piękne baloniki.

Nie zapominając przy tym o pięknie i urodzie, będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będa vouchery na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i dłonie.

W te Walentynki zakochaj się z Oriflame w Starej Kablowni!