Z prawdziwą radością informujemy, że ponownie można korzystać z oferty ulubionych sklepów w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Co ważne, wszystkie sklepy na terenie galerii są otwarte! A już od poniedziałku, 18 maja, odwiedzający będą mogli odwiedzić również strefę restauracyjną oraz skorzystać z usług fryzjerskich i manicure. 

Na otwarcie sklepów w centrum handlowym czekało sporo klientów. W Starej Kablowni funkcjonują już wszystkie lokale, w tym sieciowe sklepy należące do jednej z największych polskich firm odzieżowych LPP:  

  • Reserved (-25% na rzeczy z nowej kolekcji. Szczegóły w salonie),
  • Sinsay (-40% bluzy, kurtki, koszule, swetry i koszulki z długim rękawem),
  • Mohito (rabat 25% na spodnie, koszule, marynarki, sukienki i biżuterię oraz ofertę MSS; dodatkowo Season Sale),
  • Cropp (-30% na wszystko. Szczegóły w sklepie),
  • House (-25% na całą kolekcję. Szczegóły w salonie).

Otwarte są nie tylko wszystkie sklepy modowe, ale również sportowy 4F, Jubiler Karla, Pepco, drogeria Rossmann, Media Expert, Jysk, Vasco z galanterią skórzaną, sklepy obuwnicze oraz hipermarket spożywczy Tesco. Dostępne są także kiosk, kwiaciarnia, punkty operatorów telefonicznych oraz stoiska handlowe.  

Od poniedziałku 18 maja będzie można również wybrać się do strefy restauracyjnej. Wszelkie wytyczne dotyczące organizacji działania gastronomii, zostaną opublikowane, gdy tylko pojawi się rządowe Rozporządzenie. Dlatego zachęcamy do śledzenia oficjalnych kanałów informacyjnych centrum handlowego.   

Ponadto, Stara Kablowna czynna jest w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty włącznie. Niektóre sklepy jeszcze przejściowo pracują w skróconych godzinach pracy. Szczegóły dostępne są na witrynach sklepowych. Aby zakupy były bezpieczne i komfortowe, centrum handlowe dokłada wszelkich starań w dbanie o czystość, dezynfekcję, przestrzeganie limitów oraz aktualnych zasad obowiązujących na terenie obiektów handlowych.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy