Powoli zbliża się wiosna! Czas na zmiany, oczyszczenie i przygotowanie do sezonu plenerowego. Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie ze sklepem Vital – strefa zdrowego życia, zapraszają na inspirujący weekend!

Zdrowie jest najważniejsze, ma wpływ na nasze samopoczucie i pozwala z optymizmem realizować plany i zamierzenia. 21 i 22 lutego w Starej Kablowni odbędzie się mnóstwo atrakcji, w tym m.in. możliwość skorzystania z ważnych badań oraz konsultacji. Klienci, którzy odwiedzą w piątek i sobotę Centrum Handlowe, mogą ponadto skorzystać z konsultacji dietetycznychporad zdrowotnych, a także badań skórypomiaru ciśnienia i cukru oraz szkoleń z pierwszej pomocy. Warto skorzystać! 

Dodatkowo w programie przygotowano pyszne degustacje, spotkanie z trenerem personalnym, ale również kącik dla dzieciaków i inspirujące warsztaty taneczne. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i specjalnie przygotowanych rabatów, dostępnych tylko w ten weekendSklep Vital będzie oferował aż 20% rabatu na kosmetyki naturalne

Ponadto, w sobotę przed centrum handlowym, w godz. 11:00-15:00 będzie można oddać krew, a także zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru. Od godz. 10:00 ratownicy medyczni z Grupy PCK Czechowice-Dziedzice, uczyć będą resuscytacji zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pokazy potrwają do godz. 18:00.  

Sklep Vital przygotował również na 21 i 22 lutego specjalny konkurs, w którym wygrać będzie można zakupy o wartości 5×50 zł! Ponadto, warto także wziąć udział w internetowym konkursie Vital, w którym do wygrania jest aż 10 zestawów zdrowych produktów i naturalnych kosmetyków. Szczegóły znaleźć można na facebook’owym fanpage’u Starej Kablowni.  

To będzie aktywny i zdrowy weekend w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Vitalnie Zapraszamy!

Vitalny weekend w Starej Kablowni