Świąteczny tydzień w Multikinie!

Przed widzami wspaniały tydzień w kinach sieci Multikino! Już teraz w repertuarze znajdą niezwykłe widowisko „Avatar: Istota Wody”, 23 grudnia premierę mają „Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody” oraz „Terrifier 2. Masakra świąteczna”, a od 25 grudnia przez cały tydzień w wybranych kinach będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie” oraz filmy: „W trójkącie”, „Pan Zabawka” i „Fabelmanowie”.

Od 16 grudnia widzowie mogą oglądać w kinach niezwykłe widowisko „Avatar: Istota Wody” w reżyserii Jamesa Camerona. Natomiast 23 grudnia do kin wejdzie film „Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody” opowiadający o życiu ikony współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt). Produkcja ta jest portretem wielowymiarowej kobiety. Od chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek wszechczasów, widzowie zostają zabrani w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez wyjątkowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje. Również w najbliższy piątek premierę ma horror „Terrifier 2. Masakra świąteczna”, w którym seryjny morderca w przebraniu klauna komponuje ze swoich morderstw symfonię bólu i okrucieństwa jakiej kino jeszcze nie widziało. Wszyscy myśleli, że seryjny morderca Art the Clown zginął, a świat stałsię bezpieczniejszy. Niestety tajemnicza mroczna siła daje mu drugie życie, a on powraca z zaświatów, by siać przerażenie, cierpienie i śmierć. Na ofiary swej potwornej zabawy Art wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana. Kierowany demonicznymi podszeptami tajemniczej istoty, a może własnej chorej psychiki, Art z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

25 i 26 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy filmów „Fabelmanowie” i „W Trójkącie”. „Fabelmanowie” – najbardziej osobisty film jednego z największych mistrzów kina, zdobywcy trzech Oscarów Stevena Spielberga. Reżyser wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w niezwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych. Film „Fabelmanowie” wejdzie do kin 30 grudnia.