Ulubione psiaki zasługują na wyjątkowe traktowanie! Specjalnie dla ich opiekunów i samych czworonogów Centrum Handlowe Stara Kablownia organizuje Weekend Skrzata, wspólnie z www.PsiaEdukacja.eu

sobotę, 10 sierpnia zapraszamy na zabawy z udziałem psich terapeutów, w ramach których dodatkowo będą prezentowane elementy dogoterapii. Nie zabraknie wielu porad i warsztatów dotyczących pielęgnacji, szkolenia i tresury psa

Ważnym elementem sobotniego spotkania ze Skrzatem Szpulkiem będzie pokaz programu „Bezpieczny Pies – Bezpieczne Dziecko”. To szczególnie ważne w ramach nauki odpowiednich zachowań i nawyków w kontakcie z psami. 

Dla najmłodszych przygotowano rymowanki i wspaniałe malowanki, a dla uczestników konkursów – wiele nagród

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach, 10 sierpnia,  w godzinach 13:00-18:00, na Weekend Skrzata połączony ze świetną zabawą i psią edukacją!