Nie zapominajmy o zwierzakach! Szczególnie, że październik to miesiąc zwierząt, który w tym roku będzie obchodzony wyjątkowo w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Wspólnie z Fundacją Mam Kota na Punkcie Psa zapraszamy na sobotę, 19 października na wydarzenie „Podaj łapę” – właśnie z myślą o zwierzakach i ich właścicielach.

Podczas sobotniego popołudnia w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się wiele interesujących warsztatów, ale również akcji informacyjnych i zbiórek dla potrzebujących. Wspólnie nauczymy się między innymi jak własnoręcznie wykonać bezpieczne zabawki dla kotów.  Spotkanie będzie również okazją do przeprowadzenia zbiórki koców dla bezdomnych kociaków, co jest szczególnie ważne, tuż przez zbliżającą się zimą. Osoby, które marzą o swoim kocie, mogą włączyć się również w akcję adopcyjną, specjalnie zorganizowaną z tej okazji. 

Dla wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia, które odbywa się tym razem pod nazwą „Podaj Łapę”, przygotowano kocie gadżety i prezenty

W najbliższą sobotę, 19 października, zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia, gdzie w godzinach 12:00-18:00, wspólnie z Fundacją Mam Kota na Punkcie Psa, będziemy bawić, edukować i pomagać potrzebującym zwierzakom.