Promocje na maj 2022 w naszym sklepie Vital – strefa zdrowego życia💚Zapoznajcie się z najnowszą ofertą promocyjną i odkryjcie nowości i produkty ze stałej oferty w super niskich cenach.

– AURA HERBALS, suplementy diety najwyższej jakości, to nowa propozycja w naszej ofercie. Znajdziesz m.in. ashwagandhę, berberynę, ginkgo biloba, cynk czy preparaty wspierające gospodarkę cukrową i metabolizm.

– Syropy Premium Rosa o prostym składzie, w trzech letnich odsłonach smakowych: lawenda, rabarbar i truskawka, rabarbar i  agrest.

– orzeźwiające napoje NFC z ashwagandhą Premium Rosa – doskonałe, funkcjonalne produkty w 4 pysznych smakach: żurawina, mango, ananas, rokitnik.

– Super Musli Kids od Purella Superfoods – naturalne musli dla dzieci (i nie tylko), które oprócz superfoods zawierają naturalne składniki barwiące mleko! Każde śniadanie będzie wyjątkowe dla Twojego dziecka (lub dla Ciebie :-))

– Ekologiczne zupy Dary Natury – zdrowa propozycja obiadu na szybko. Skomponowane z suszonych i liofilizowanych warzyw i owoców.

– czekolady Tarros słodka przekąska bez dodatku cukru, z maksymalnie prostym składem. Dostępne w wersji białej, ciemnej i mlecznej, z orzechami, algami czy truskawkami.

Zapraszamy na zakupy!