Gotowi na niesamowitą przygodę w uniwersum Diuny? Wielki powrót do świata Arrakis tuż za rogiem! Już 1 marca niepowtarzalna okazja zobaczenia „Diuny” i „Diuny. Części drugiej” razem na wielkim ekranie. Przeżyjcie to w Multikinie i wybierz się  na spektakularny maraton filmowy.

Wszyscy, którzy widzieli pierwszą część nie mają wątpliwości, że „Diuna” to film, który trzeba zobaczyć w kinie. Muzyka Hansa Zimmera, zapierające dech w piersiach ujęcia pustynnych krajobrazów i niesamowite aktorstwo zapewnią niepowtarzalne doznania zmysłowe! Timothee Chalamet jako Paul Atryda, Zendaya w roli Chani, Josh Brolin jako Gurney Halleck czy Austin Butler w niesamowitej roli Feyda-Rautha Harkonnena – już 1 marca zobaczycie dalsze losy ulubionych bohaterów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przyjdźcie na maraton do Multikina.

Czy uczucie między Paulem i Chiani rozkwitnie? Czy Fremeni uznają przywództwo dziedzica rodu Atrydów?

Przyjdź i zobacz jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Zabierz swoją drugą połówkę, przyjaciół lub dzieci na filmowy minimaraton do Multikina.

Kino Denisa Villeneuve’a („Blade Runner 2049”, „Sicario”, „Nowy początek”) również tym razem nie zawodzi. Jeden z najlepszych reżyserów współczesnego Hollywood po raz kolejny zapewni zjawiskowe, pełne intryg widowisko. 

„Diuna” to świetna propozycja nie tylko dla miłośników kina science-fiction. Gwiazdorska obsada młodych aktorów w ekranizacji prozy z 1965 roku sprawia, że Diuna ma fanów w każdym wieku. Ciekawa historia i wciągająca akcja angażuje emocjonalnie każdego widza.

Przygotujcie się na zupełnie nowy rozdział w życiu Paula, jego najbliższych i całego wszechświata. Najlepsze kino science-fiction od lat, inspirowane niesamowitą sagą Franka Herberta już 1 marca w Multikinie! Start: 22:00. Zobaczcie lub przypomnijcie sobie pierwszą część cyklu i premierowo obejrzyj dalsze losy Paula Atrydy na wielkim ekranie.

 Kup bilety już teraz!

NMF: Minimaraton DIUNA odbędzie się 1 marca (piątek) w Multikinach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tarnów, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

– W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.