Konkurs nawiązuje do torebek oraz portfeli, których w asortymencie sklepu VASCO nie brakuje, a do wygrania jest torebka oraz portmonetka hiszpańskiej marki Anekke.. Produkty marki Anekke to wspaniałe dzieła sztuki, przedstawione na ich produktach grafiki przenoszą nas w świat fantazji, gdzie widzimy główną bohaterkę odwiedzającą różne ciekawe miejsca takie jak starożytny Egipt czy współczesna Francja. Bohaterką jest młoda ciemnowłosa dziewczyna o imieniu Anekke, której pasją są podróże, poznawanie świata oraz torebki .Dlatego właśnie zadanie konkursowe związane jest z podróżami a nagrodą są produkty tej właśnie marki.

Zasady Konkursu „Twoja podróż z Anekke” są proste:

1. Zrób zakupy w naszym sklepie stacjonarnym w Czechowicach – Dziedzicach w Starej Kablowni za min. 50zł (zachowaj paragon)

2.Polub profil sklepu VASCO https://www.facebook.com/vascosklep/

3.Umieść w komentarzu pod postem konkursowym swoje zdjęcie z podróży, liczy się oryginalność .

Wzory oraz kolekcje marki Anekke od razu zawracają na siebie uwagę, takie też powinno być zdjęcie 🙂 ,Aby zwiększyć szanse na wygraną- zaproś do zabawy znajomych, udostępnij nasz post konkursowy i swoje zdjęcie.

Pierwsza nagroda (torebka) zostanie wręczona autorowi najlepszego, najbardziej oryginalnego zdjęcia. Laureata wybierze komisja.

Drugiego zwycięzcę wybierzecie Wy ! Osoba która zbierze najwięcej polubień otrzyma nagrodę pocieszenia (portmonetkę) .