Macie już swój kawałek naturalnej przyrody w domu? Jeśli uczestniczyliście w wyjątkowych warsztatach kreatywnych w Starej Kablowni, które odbyły się 15. czerwca 2019 r. z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, to zachęcamy do udziału w KONKURSIE z nagrodami!

Piękne leśne kompozycje, tworzone podczas warsztatów w Starej Kablowni, były również zachętą do wzięcia udziału w konkursie na prezentacje domowych, „leśnych” aranżacji słoików! Dlatego każdy uczestnik warsztatów może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne, ekologiczne nagrody:

  • 5 zestawów: bilety do Multikina w Starej Kablowni dla 2 osób, bambusowy kubek na kawę, eko woreczek na warzywa, jo-jo oraz unikatowa ekotorba Starej Kablowni, 
  • Nagroda publiczności: bambusowy kubek na kawę, eko woreczek na warzywa, jo-jo oraz unikatowa ekotorba Starej Kablowni.

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy posiadać zdjęcie domowej adaptacji wykonanego podczas warsztatów lasu w słoiku. Fotografię należy umieścić w komentarzu pod wpisem konkursowym, który pojawi się w dniu 4. lipca 2019 r. na facebook’owym profilu Starej Kablowni

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 9. lipca. Następnie, w dniach 11-15. lipca odbędzie się facebook’owe głosowanie na najpiękniejsze domowe aranżacje lasów w słoikach. Wyniki zostaną ogłoszone 16. lipca.

Zapraszamy do zabawy!

Szczegóły w REGULAMINIE: 20190704-regulamin-konkurs-na-zdjecie-lasu-w-sloiku.pdf