Letni Weekend Skrzata przed nami! Czas, żeby wykorzystać lato i przenieść się na wspaniałe hawajskie wyspy. Skrzat Szpulek, wspólnie z Fabryką Radości przygotowuje wiele atrakcji. 13 lipca, w sobotę zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia na egzotyczną zabawę.

Żeby poczuć klimat tych wyjątkowych wysp nauczymy się wspólnie tańców hawajskichlimbo dance i rytmicznego hula-hula. Nie zabraknie warsztatów plastycznych, w których pod okiem specjalistów stworzymy hawajskie totemy, spódniczki i kwieciste wianki na szyję

Dla spragnionych emocji i rywalizacji mamy prawdziwą hawajską olimpiadę. Będzie to okazja, żeby zmierzyć się w rzucie kokosem, pływaniu na desce, ananasowych kręglach i świetnej zabawie w hula-hophula

Dzieciaki poza konkursami z nagrodami będą mogły również ozdobić swoje buźki wyjątkowymi makijażami

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody! 

Wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem zapraszamy na Hawajski Weekend Skrzata. Już 13 lipca w godzinach od 13:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia.