Cukierek albo psikus! Lubisz dreszczyk emocji i potworne opowieści? Czy potwory wychodzą z szafy, a może czają się w mrocznym lesie? Spokojnie, bez obaw, to tylko zabawa, do której zaprasza Wasz ulubieniec Skrzat Szpulek. Wszystkie dzieciaki, które chcą dołączyć do tegorocznych halloweenowych atrakcji muszą odwiedzić Centrum Handlowe Stara Kablownia, bo już w sobotę, 12 października, czekać na nich będzie mnóstwo frajdy i zabawy „z dreszczykiem”. 

Najbliższy Weekend Skrzata odbędzie się w ramach zbliżającego się Halloween! Wspólnie weźmiemy udział w grach i zabawach w stylistyce popularnego święta. Na dzieciaki czekają upiorne kręgle i straszliwy tor przeszkód. W świetlnym kręgu zabawimy się w „cukierek albo psikus” oraz stworzymy prawdziwe halloween’owe lampiony.  

Podczas soboty pełnej atrakcji nie zabraknie zabaw ruchowych i plastycznych oraz konkursów z nagrodami. Zadbamy też o potworne malowanie twarzy

Skrzat Szpulek przygotowuje również rodzinny konkurs dla dzieci i dorosłych. Oceniać będziemy najlepsze i najbardziej oryginalne przebranie potwornickich. Zapraszamy do tworzenia swoich upiornych przebrań, a jeśli nie masz pomysłu, lub stroju – nie martw się… przebierzemy Cię na miejscu! Dla uczestników tej zabawy przygotowano nagrody

Dodatkowo wspólnie ze Skrzatem weźmiemy też udział w spacerze upiorów i tworzeniu duchów z papieru i prześcieradeł.  

Będzie strasznie… śmiesznie! Bez obaw, to tylko zabawa, ale na najwyższym poziomie! 

Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza w sobotę 12 października, w godzinach od 13:00 do 18:00, na Halloween’owy Weekend Skrzata!