ENEMEF: Maraton Gwiezdnych Wojen z premierą nowej części 20 grudnia 2019 w Multikinie

ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton to najnowsza trylogia kultowej sagi na wielkim ekranie, w tym najnowsza część „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” premierowo!

Dołącz do fanów i przenieś się na całą noc do odległej galaktyki, by przeżyć niezwykłe, emocjonujące, kosmiczne przygody u boku wspaniałych bohaterów, których pokochał cały świat. Niech moc będzie z Tobą! W repertuarze:

– GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY,

– GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

– GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE – premierowo!

Dołącz do Maratonu Gwiezdnych Wojen na Facebooku:

*** Więcej informacji ***

ENEMEF: MARATON GWIEZDNYCH WOJEN odbędzie się 20 grudnia jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

– NAJNIŻSZA DOSTĘPNA CENA: 30 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 32 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 34 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena z mega zniżką, czyli najniższa dostępna cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie 30, 32 lub 34 zł każdy (zależnie od kina), aby otrzymać kod zniżkowy wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja i przejść na https://enemef.pl/kod-znizkowy

– 32 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 34 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 36 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena dla posiadaczy M!Karty płacących BLIKIEM online

– 35 zł (wszystkie kina poza wymienionymi dalej), 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Pruszków, Wrocław), 39 zł (Warszawa Złote Tarasy): cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Kolejność emisji filmów:

filmy zostaną zaprezentowane chronologicznie, zgodnie z kolejnością podaną powyżej

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się 22 października.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– osoby w wieku 18 lat (skończone) i więcej: bez ograniczeń, osoby w wieku 16-18 lat (skończone): z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie), osoby w wieku poniżej 16 lat (skończone): w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego (za okazaniem stosownych dokumentów),

– jak działa zniżka SMS: aby otrzymać kod zniżkowy 5 zł wystarczy zalogować się na https://enemef.pl/kod-znizkowy (dodatkowo wszyscy użytkownicy zarejestrowani na https://enemef.pl/rejestracja otrzymają kod również SMSem). Kod przy zakupie biletów online na stronie Multikina oraz w kasach kina pozwoli obniżyć cenę biletu o 5 zł (od ceny normalnej).

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na https://www.enemef.pl.

Opisy filmów:

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – PREMIEROWO!

Star Wars: The Rise of Skywalker, USA 2019, 150′

reżyseria: J.J. Abrams

scenariusz: Colin Trevorrow, Derek Connolly, J.J. Abrams, Chris Terrio

obsada: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Billy Dee

muzyka: John Williams

Specjalny pokaz premierowy!

Wyczekiwany, ekscytujący finał nowej trylogii kultowej sagi.

Członkowie organizacji Opór ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

W najnowszej odsłonie widzowie mają szansę kolejny raz podążać za losami ulubionych bohaterów i poznać intrygujące zakończenie serii.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi, USA 2017, 150′

reżyseria: Rian Johnson

scenariusz: Rian Johnson

obsada: Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Oscar Isaac, Adam Driver, Benicio del Toro

muzyka: John Williams

Wyjątkowo emocjonująca i urzekająca wizualnie kontynuacja „Gwiezdnych wojen” z 2015 r.

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe odnajduje Luke’a Skywalkera i szkoli się pod jego okiem, aby zostać Jedi. Tymczasem Kylo Ren (syn księżniczki Lei i Hana Solo) chce zniszczyć siły rebeliantów. Rey i Luke muszą stanąć do walki z ciemną stroną mocy.

Niezwykła historia, świetne postacie, rewelacyjne efekty i fenomenalna muzyka. To kolejna, pełna mocy opowieść, która przenosi widzów do fantastycznego świata i dostarcza niesamowitych wrażeń.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: The Force Awakens, USA 2015, 136′

reżyseria: J.J. Abrams

scenariusz: Lawrence Kasdan, J.J. Abrams, Michael Arndt

obsada: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega

muzyka: John Williams

Siódma odsłona kultowych „Gwiezdnych wojen”, otwierająca najnowszą, trzecią trylogię.

Akcja filmu ma miejsce 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”, obok znanych postaci pojawiają się zupełnie nowi bohaterowie i to wokół nich toczy się opowieść. Luke Skywalker przepada bez wieści, a podczas jego nieobecności Najwyższy Porządek rośnie w siłę i zagraża pokojowi w galaktyce. Pustynna zbieraczka złomu Rey oraz Finn, który uciekł z oddziału szturmowców łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą, aby przywrócić nadzieję na ocalenie.

J.J. Abramsowi udało się idealnie odtworzyć klimat starej trylogii, którą pokochały miliony fanów i spełnił ich oczekiwania pod każdym względem.