Kinomani posiadający kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino. Teraz nie trzeba dopłacać za oglądanie premier filmowych w komfortowych warunkach!

Korzystając z aplikacji Multikina widzowie mogą szybko zapoznać się z filmową ofertą wszystkich kin. Ponadto od 25 września br. klienci kupujący przez aplikację bilety za pomocą kart Mastercard i portfela Masterpass nie muszą dopłacać za miejsce VIP lub Super VIP.

Fotele VIP są wykonane ze skóry  oraz mają szersze podłokietniki z elementami drewna i są zlokalizowane w wybranej części sali zapewniając najlepszą widoczność ekranu. Natomiast fotele SuperVIP są obite skórzaną tapicerką i w pełni elektryczne. Dzięki nim seanse w Multikinie można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem.

W najbliższych miesiącach siedząc w fotelach VIP i SuperVIP będzie można zobaczyć między innymi: „25 lat niewinności. Sprawę Tomka Komendy”, „Jak zostać gwiazdą”, „Bankserów”, „Listy do M.4”, najnowsze przygody agenta 007 „Nie czas umierać oraz animacje – „Trolle 2” i „Co w duszy gra”.

Promocja Multikina i Mastercard będzie obowiązywała od 25 września 2020 roku do 30 maja 2021 roku.