Serdecznie zapraszamy na huczne urodziny Starej Kablowni! W sobotę, 21 października czeka na Was impreza pełna niespodzianek, warsztatów dla dzieci i konkursów, które zapadną w pamięć na długo. Zapraszamy w godzinach 11:00-19:00.

Balonowe wyzwanie z nagrodami

Główną atrakcją tego dnia będzie konkurs, w którym zadaniem uczestników jest odgadnięcie liczby balonów w gigantycznym, urodzinowym prezencie. W puli nagród czekają cenne upominki: telewizor 55′, Hyundai Kona na tydzień , planetarny robot kuchenny, ekspres do kawy i inne sprzęty RTV/AGD.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić u nas 21 października zakupy za min. 100 zł, zarejestrować swój paragon na stoisku i spróbować swojego szczęścia! A im więcej paragonów, tym więcej szans na nagrody!

Ponadto, każdy paragon na min. 100 zł daje szanse na odbiór nagrody gwarantowanej w konkursie „Złap balon i odbierz jedną z tysięcy nagród”, w którym aby wygrać, trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością.

Konkursy i warsztaty

Dla najmłodszych gości, między 13:00 a 19:00, przygotowano warsztaty balonowe prowadzone przez Szalone Figle, podczas których nie tylko dzieci będą się świetnie bawić!

Zapraszamy również do unikatowego, słodkiego Instaroomu, w którym można zrobić sobie kreatywne zdjęcie! Ponadto, pokazując jak świetnie się bawicie na urodzinach i publikując zdjęcie pod konkursowym postem na Facebook’u Starej Kablowni, będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody! Szczegóły konkursu znajdziecie na naszej stronie na Facebooku.

Wspólnie pomagamy!

Odlotowo jest pomagać, dlatego w trakcie urodzin Starej Kablowni, będziemy zachęcać do wsparcia Jasia Skolasińskiego. W zamian za Waszą hojność w postaci datków, przygotowaliśmy słodkie upominki – watę cukrową oraz inne domowej roboty smakołyki.

Pizza, fotobudka i magia!

Z okazji 4. urodzin DaGrasso w restauracji na 1-szym piętrze odbędzie się specjalny konkurs, w którym wygrać będzie można cztery duże pizze z dowozem!

A jeśli jesteście fanami niezwykłych foto-pamiątek, odwiedźcie fotobudkę 360° i uwiecznijcie się w niecodzienny sposób! Pamiętajcie o udostępnieniu zdjęć w mediach społecznościowych z hasztagiem #StaraKablownia.

Zapraszamy na finał!

Zapraszamy na finał urodzin, który rozpocznie się o godzinie 17:00. Rozpoczniemy od niespodzianek artystycznych Bielskiej Szkoły Aktorskiej, kolejno – poznacie wyniki konkursów, a także zwycięzców nagród oraz skosztujecie urodzinowego tortu!

Na zakończenie urodzinowego świętowania czeka niesamowity pokaz iluzji z udziałem Rafała Mulki, półfinalisty IV edycji programu „Mam Talent!”. Przygotujcie się na dawkę magii i niezwykłych emocji.

Dołączcie do nas 21 października i świętujcie razem ze Starą Kablownią!