W najbliższy weekend, Centrum Handlowe Stara Kablownia zmieni się w największe na Podbeskidziu TIPI! Wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem zapraszamy na sobotę pełną rozrywki i niezwykłych atrakcji.

Mobilne Centrum Rozwrywki Szalone Figle przeniesie wszystkie dzieciaki do świata Indian. Zabawę rozpoczniemy od tajemniczej ceremonii nadania imion i malowania twarzy. Aby indiański klimat był wyrazisty stworzymy wspólnie pióropusze, wyjątkowe amulety i totemy.

Tipi, czyli indiański namiot, zostanie zbudowany własnoręcznie przez uczestników z wykorzystaniem rurek konstrukcyjnych, a wyścigi, strzelanie z łuku i zdobywanie indiańskich sprawności będą dopełnieniem tego dnia.

Oczywiście nie zabraknie konkursów z nagrodami dla wszystkich uczestników!

Przypominamy także wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza w najbliższą sobotę, 8 lutego, w godzinach od 13:00 do 18:00 na Indiański Weekend Skrzata!