Ice-Net kasy fiskalne - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela handlowa Nieczynne
ICENET

ICENET zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kas i drukarek fiskalnych- dzięki temu nasi doradcy precyzyjnie dobiorą idealne rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania. Świadczone przez nas usługi opierają się na wdrażaniu najlepszych rozwiązań, doradztwie i opiece.

Oferujemy nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą, które znacznie usprawniają codzienną pracę i pozwalają na uniknięcie kosztownych pomyłek. W zakres oferowanych rozwiązań wchodzą: oprogramowanie do zarządzania hotelem, restauracją i firmą, a także nowoczesne urządzenia, w tym kasy i drukarki fiskalne. Oferujemy również system POS, a więc funkcjonalny terminal, umożliwiający sprawną obsługę gości w gastronomii czy obiekcie noclegowym.

Posiadamy w ofercie terminale POS wyposażone w monitory dotykowe odporne na zalanie, umożliwiające pracę w wysokiej temperaturze, obsługujące czytniki kart magnetycznych – jednym słowem posiadające wszystko, co umożliwia wygodną pracę w nowoczesnym punkcie handlowym, gastronomicznym czy przemysłowym.