Twoja przeglądarka nie obsługuje języka JS Adriano Calitri - Stara Kablownia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 20:00
Stara Kablownia - Adriano CalitriCa

Adriano Calitri to młoda i prężnie rozwijająca się marka, działająca na rynku od 2005 roku. Strategia firmy ukierunkowana na stały rozwój oraz doskonalenie oferowanych produktów, sprawiła że w tak krótkim czasie zdobyliśmy uznanie wielu klientów detalicznych i hurtowych.Szczególny nacisk kładziony na jakość oferowanych produktów oraz ich niepowtarzalność sprawia, że Adriano Calitri jest marką wyróżniającą się na rynku.Marką Adriano Calitri, sygnowane są produkty odzieży, galanterii i obuwia męskiego. Początkowo nasza firma oferowała swoim klientom wyłącznie koszule i garnitury wizytowe. Wraz ze wzrostem popularności marki oraz w odpowiedzi na potrzeby klientów, nasza oferta została poszerzona o szeroką gamę produktów. Obecnie Adriano Calitri posiada w swojej ofercie:

  • Odzież: Garnitury, Smokingi, Bieliznę, Koszule, Marynarki, Kurtki, Płaszcze, Swetry, Bezrkękawniki, Spodnie
  • Dodatki: Krawaty, Spinki, Szelki, Paski, Rękawiczki, Szaliki, Kaszkiety, Muchy, Pasy smokingowe, kamizelki ślubne
  • Obuwie: Adriano Calitri oferuje kolekcję przeznaczone na różne okazje. Możemy wyróżnić kolekcje klasyczną (wizytową), ślubną oraz casualową (codzienną).

Najwyższej jakości tkaniny, precyzyjne wykonanie oraz projekty inspirowane światowymi trendami mody, sprawiają że zainteresowanie produktami naszej marki stale wzrasta zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.Odpowiadając na nowe i stale rosnące potrzeby rynku, pragniemy w dalszym ciągu rozwijać naszą działalność. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy, dlatego zapraszamy wszystkie firmy krajowe i zagraniczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.Sprawdź inne promocje i wydarzenia:

Modny facet

13 maja 2021
...ubiera się w Adriano Callitri
Czytaj więcej